Hizmetlerimiz

 

Tüm İsanbul Geneli Kaliteli Hizmet

İç Cephe Boyama Hizmeti


Boyacılarımız, evinizin içini eksiksiz hazırlayacak ve tüm eşyalarınızı koruyacaktır. Eşyalarınızı odanın ortasına toplayarak duvarlardan uzaklaştırıyorlar. Üzerine naylon örterek olası boya sıçramalarından koruyorlar. Süpürgelikleri bantlıyor ve duvara yakın zemine plastik mavi örtü seriyorlar. Kapılar boyanacaksa, boya gelmemesi için kapı kulplarını ve kilit yerlerini bantlıyorlar. Kapıların altına poşet sererek yerleri muhafaza altına alıyorlar.Gerekli tedbirleri aldıktan sonra, boyacı ekibimiz, duvar ve tavanlardaki delik veya çatlakları sıva ve alçıyla doldurup yüzeyleri zımparalarlar. Artık, duvarlar iç cephe boyama uygulamasına hazır.


Dış Cephe Boyama


Boyacıyım ustaları, boyanmayacak dış pencere çerçevelerini ve dekorasyon yapılarını boyadan korumak için boyama öncesi maskelerler. Ardından seçtiğiniz boya rengini dış cepheye iki kat uygularlar. Boya kuruyup sertleştikten sonra, bazı alanlarda kabarcıklar oluşabilir. Bunun için duvarları kontrol eder ve son rötuşları yaparlar. Sonuç, harika! Ustalarımız, dış cephe boyama işini yaparken evinizde oturmaya devam edebilirsiniz. Çünkü çalışma alanımızı temiz tutuyor ve her şeyi istediğiniz gibi yerli yerine koyuyoruz.En iyi performans almak için mülkünüzü her 7 veya 10 yılda bir yeniden boyamanızı öneriyoruz.


Duvar Kağıdı


Duvar kağıdı; geleneksel veya modern desenler ve tasarımlar ile duvarlarınızı süslemenin en güzel yoludur. Boyaya alternatif olarak kullanılan duvar kağıdı, odanıza istediğiniz görünümü verebilir. Duvar kağıdıyla ilgiyi odanızın bir köşenize toplayabilirsiniz. Üç boyutlu taş desenli bir kağıtla gerçeğine benzer izlenimi çok daha uygun fiyata sağlayabilirsiniz.Duvar kağıdı kaplama hizmetimiz, özel alanlarınıza şık bir dokunuş katmanın en hızlı yoludur. Tıpkı resimde olduğu gibi. Boyacıyım, A kalite duvar kağıdı montajıyla sonsuz desen seçeneklerinin kapısını sonuna kadar aralar. Kaplanacak yüzeye ve deseninize karar verir vermez, ekibimiz harekete geçer. En küçük alanlarda bile büyük etki yaratacağımızı garanti ediyoruz.

Tadilat ve Dekorasyon


Ev, Ofis, Daire, Villalarda Parke, Laminant, Fayans, Seramik, Sıva Alçı, Boya, Duvar Kağıdı, Alçıpan Tavan, Alçıpan Bölme, Asma Tavan, Kartonpiyer, Stropiyer, Gizli Işık Bandı, Doğal Taş Duvar, Aydınlatma, Niş, Vestiyer, Oda Kapıları, Çelik Kapı, Mutfak Dolabı, Muftak Tezgahı, Banyo Dolabı, Lavabo, Duşakabin, Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı işleriniz, dekorasyon ve tadilat uygulamalarınız firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kartonpiyer Hizmeti


Alçı kartonpiyer Hizmetleri: Kartonpiyer alçısı ve suyun bir kapta, içerisinde topaklar olmayacak şekilde karıştırılarak daha önceden hazırlanan sıvı yağ, bor yağı veya arap sabunu, su ve mazot karıştırılarak sıvı ile yağlanmış kalıplara dökülmesi ile elde edilir. Bu yöntemle hazırlanan kartonpiyerlerin kırılmaması için alçı hamuru iki kat halinde dökülür ve aralarına keten lifi konularak kartonpiyerlerin kolayca kırılmaları önlenmiş olur. Polistren kartonpiyer Hizmetleri: Banyo WC gibi ıslak hacimlerde alçı ile yapılan alçı ile yapılan kartonpiyerler çok dayaklı olmamaktadır. Bu nedenle bu gibi yerlerde sudan etkilenmeyen stropiyer ve poliüretan (alçısız kartonpiyer) kartonpiyerler kullanılır. Bu kartonpiyerlerle yapılan uygulamalarda, çalışma alanında kirlenme olmaz, montajı kolaydır, ekonomik bir malzemedir. Uygulama sonrası temiz ve pürüzsüz bir görüntü elde edilir.siz de ücretsiz keşif ve kaliteli kartonpiyer hizmeti almak için hemen arayınız.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bizi arayınız.

054 4 733 19 04